خرید دامنه beauty ارزان ( ثبت / انتقال / تمدید )

خرید دامنه beauty ارزان به مبلغ 140,000 تومان از فروشگاه هاست پارسه با امکان انتقال / تمدید / ثبت)

 

دامین .Beauty چیست؟

دامنه  .Beauty یک پسوند سطح بالای عمومی است که توسط شرکت Root Zone پشتیبانی می‌شود. این دامنه برای استفاده توسط مشاغل و سازمان های مرتبط با زیبایی، لوازم آرایشی و مراقبت شخصی در نظر گرفته شده است.

قیمت دامنه .beauty

امروز در تاریخ فروردین 29, 1403 دامنه .beauty در فروشگاه هاست پارسه به مبلغ 140000 تومان به فروش می‌رسد که با ورود به صفحه panel.hostparse.ir می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید.(توجه : مبلغ ذکر شده در این متن از مبلغ ذکر شده در جدول دقیق تر است)

 

سایت های برتر با دامنه بیوتی (beauty)

در مورد 3 وب سایت برتر با دامنه .beauty، ارائه یک لیست دقیق دشوار است زیرا در حال حاضر فقط تعداد محدودی وب سایت از این پسوند دامنه استفاده می کنند. با این حال، برخی از نمونه‌های وب‌سایت‌هایی که از دامنه .beauty استفاده می‌کنند عبارتند از

  • thebeauty.co
  • getthegloss.beauty
  • makeup.beauty

 

تأثیر دامنه .beauty بر سئو

تأثیر دامنه .beauty بر سئو احتمالاً در مقایسه با سایر عوامل مانند محتوای با کیفیت بالا و بک لینک های مرتبط، نسبتاً کم است. با این حال، اگر محتوای یک وب سایت ارتباط نزدیکی با موضوع زیبایی داشته باشد، استفاده از دامنه .beauty ممکن است به نشان دادن ارتباط وب سایت با موتورهای جستجو کمک کند.

 

دامنه .Beauty برای چه مشاغلی مفید است؟

Beauty TLD اساساً برای مشاغل یا سازمان‌هایی که با صنعت زیبایی مرتبط هستند، مانند شرکت‌های لوازم آرایشی، سالن‌ها، اسپا، و خرده‌فروشان محصولات زیبایی مناسب است. با این حال، هر کسب و کار یا فردی می تواند در صورت وجود دامنه .beauty ثبت کند.