خرید دامنه hair ارزان ( ثبت / انتقال / تمدید )

خرید دامنه .hair ارزان (بهترین قیمت ممکن) (140,000 تومان) با امکان انتقال / تمدید / ثبت دامنه).

 

دامنه .hair چیست؟

دامنه سطح بالای .hair (TLD) یک دامنه سطح بالای عمومی است که توسط شرکت Root Zone ICANN در تاریخ 6 اکتبر 2016 معرفی شده است.

این دامنه برای استفاده توسط مشاغل و سازمان های مرتبط با صنعت مو در نظر گرفته شده است. که البته برای تمام موضوعات آزاد است.

قیمت دامنه .hair

امروز در تاریخ خرداد 30, 1403 دامنه .hair در فروشگاه هاست پارسه به مبلغ 140000 تومان به فروش می‌رسد که با ورود به صفحه panel.hostparse.ir می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید.(توجه : قیمت ذکر شده در این متن از قیمت ذکر شده در کادر بالا ، دقیق تر است)

 

سایت های معروف با دامنه hair

در مورد 3 وب سایت برتر با دامنه .hair، ارائه یک لیست دقیق دشوار است زیرا در حال حاضر فقط تعداد محدودی وب سایت از این پسوند دامنه استفاده می کنند. با این حال، برخی از نمونه‌های وب‌سایت‌هایی که از دامنه .hair استفاده می‌کنند عبارتند از

  • salons.hair
  • haircuttery.hair
  • style.hair

 

تاثیر دامنه hair در سئو

تأثیر دامین .hair بر سئو احتمالاً در مقایسه با سایر عوامل مانند محتوای با کیفیت بالا و بک لینک های مرتبط، نسبتاً کم است. با این حال، اگر محتوای یک وب سایت ارتباط نزدیکی با موضوع مو داشته باشد، استفاده از دامنه .hair ممکن است به نشان دادن ارتباط وب سایت با موتورهای جستجو کمک کند.

 

پسوند .hair برای چه موضوعاتی مناسبتر است؟

دامین .hair در درجه اول برای مشاغل یا سازمان هایی که با صنعت مو مرتبط هستند، مانند سالن های مو، تولید کنندگان محصولات مراقبت از مو، و آرایشگران مناسب است. با این حال، هر کسب و کار یا فردی می تواند در صورت وجود دامنه .hair ثبت کند.